Meist

Finance Plus pakub kvaliteetset raamatupidamisteenust, finants-, maksuõigus- ja raamatupidamisalast nõustamist, mis arvestab igakülgselt just teie ettevõtte huvide ja vajadustega. Lisaks omame kogemust rahvusvaheliste klientide teenindamisel, keda nõustavad oma valdkonna spetsialistid.

Alustavad ettevõtted saavad meilt põhjalikku juriidilist ja raamatupidamisalast nõustamist, abi vajaliku dokumentatsiooni koostamisel ja igakülgset tuge edaspidises tegevuses.

Meie ettevõttes töötavad oma ala spetsialistid, kelle koolitamisesse ja arendamisse järjepidevalt panustame. Finance Plusi meeskond pakub klientidele vahetut suhtlust, turvalisust ja privaatsust, lähtudes eraldi iga kliendi soovidest. Tahame olla eelistatuim raamatupidamisteenust pakkuv büroo, pühendudes oma klientidele ja suurendadades pidevalt kliendirahulolu.
Finance Plus kontorid asuvad nii Tallinnas kui ka Tartus.

 

Tutvu meie meeskonnaga

Asutamine Velvo

VELVO VAHT

Partner

velvo@financeplus.ee

+372 5347 4427

Maksunõu Alari

ALARI OSSA

Partner

alari@financeplus.ee

Raamatupidaja Nele

NELE LILLEMÄE

Raamatupidaja

nele@financeplus.ee

Raamatupidaja Heldi

HELDI LASS

Raamatupidaja

heldi@financeplus.ee

+372 5615 7868

Raamatupidaja Kristel

KRISTEL KAASIK

Raamatupidaja

kristel@financeplus.ee

+372 5624 4147

Raamatupidaja Kaili

KAILI KALVIK

Raamatupidaja

kaili@financeplus.ee

Raamatupidaja Pirke

PIRKE KALJULA

Assistent-raamatupidaja

pirke@financeplus.ee

Raamatupidaja Annika

ANNIKA MÄNNIKSAAR

Raamatupidaja

annika@financeplus.ee

Raamatupidaja Helena

HELENA SAMMEL

Assistent-raamatupidaja

helena@financeplus.ee