Äriühingute asutamine Eestis

Meie teenused

Pakume Eestis äriühingute asutamisega seotud teenuseid ja valmis ühinguid. Abistame kliente äritegevusega seotud dokumentide koostamisel, avalduste ja taotluste esitamisel ning asjaajamisel Eesti ametiasutustes. Võtame kogu ettevõtte asjaajamise mugavalt enda kanda. Meie poole võib pöörduda kõikides ühingu (OÜ, AS, MTÜ jne) ostmist, müümist ja registriandmete muutmist puudutavates küsimustes.

Osaühingud

Osaühingut on võimalik alustada nii sissemakseta kui ka sissemakstud osakapitaliga. Eraisikutele, kes soovivad koheselt alustada äritegevust Eestis, pakume valmis osaühinguid osakapitali sissemakseta.

Minimaalne osakapital 2500 eurot tuleb osanikel sisse maksta hiljemalt nõude esitamisel osakapitalita osaühingu vastu või kui soovitakse dividende osanikele tasuda. Valmis osaühingutele on võimalik avada Eesti pangas arveldusarve ning alustada saab äritegevust koheselt pärast osaühingu omandamist.

Välisriigi äriühingud

Välisriigi äriühingutele, kes soovivad koheselt alustada äritegevust Eestis läbi tütarettevõtte, pakume valmis osaühinguid sissemakstud osakapitaliga. Minimaalne osakapital 2500 eurot on sisse makstud asutamisel.

Korraldame vajadusel välismaal väljaantud dokumentide notariaalselt kinnitatud tõlked vastavalt Eesti äriregistri nõuetele. Välisriigi äriühingu tütarettevõtte asutamisel Eestis on vajalik emaettevõtte registrikaardi notariseeritud tõlge eesti keelde. Esindame soovi korral klienti äriühingu asutamistoimingute tegemisel volikirja alusel.

Lisaks äriühingute asutamisele ja valmisfirmade müügile saab meie juurest soovi korral ettevõttele raamatupidaja ja  juristi, kes ettevõtte aruandluse ja asjaajamise mugavaks teevad.

Finance Plus OÜ poolt pakutavad teenused on loodud kiirust ja mugavust hindavale kliendile, kelle jaoks on oluline saada kogu äriks vajalik tugi ühest kohast.

Küsi hinnapakkumist

Velvo Vaht

Partner/konsultant

Täida allolev vorm või võta ühendust meie tegevjuhiga velvo@financeplus.ee Finance Plus OÜ Registrikood 11467907 Fr. R. Faehlmanni 5, 10125 Tallinn, Eesti