Meistä

Finance Plus tarjoaa laadukkaita kirjanpitopalveluita, rahoitus-, verotusoikeus- ja kirjanpitoon liittyvää neuvontaa, jossa huomioimme kaikin puolin yhtiösi edut ja tarpeet. Meillä on kokemuksia myös kansainvälisten asiakkaiden palvelemisessa, joita neuvovat kansainvälisisiin asioihin erikoistuneet asiantuntijat.

Aloittavat yhtiöt saavat meiltä perusteellista oikeus- ja kirjanpitoon liittyvää neuvontaa, apua tarvittavien asiakirjojen laatimisessa sekä tarvitsemansa tukea yhtiön tulevassa toiminnassa.

Meidän yhtiössä toimivat alansa asiantuntijat, joiden koulutukseen ja kehittämiseen panostamme jatkuvasti. Finance Plusin tiimi asioi asiakkaittensa kanssa avoimesti ja välittömästi, tarjoamme turvallisuutta ja luottamuksellisuutta ja huomioimme tarkoin jokaisen asiakkaan yksilölliset tarpeet. Haluamme olla kirjanpitopalveluita hakevan asiakkaan ensimmäinen valinta, olemme sitoutuneet tarjoamaan huippulaadun palvelua ja parantamaan jatkuvasti asiakastyytyväisyyttä.

 

Tutustu meidän tiimiin

Asutamine Velvo

VELVO VAHT

Yhteistyökumppani

velvo@financeplus.ee

+372 5347 4427

Maksunõu Alari

ALARI OSSA

Yhteistyökumppani

alari@financeplus.ee

Raamatupidaja Nele

NELE LILLEMÄE

Kirjanpitäjä

nele@financeplus.ee

Raamatupidaja Heldi

HELDI LASS

Kirjanpitäjä

heldi@financeplus.ee

Raamatupidaja Kristel

KRISTEL KAASIK

Kirjanpitäjä

kristel@financeplus.ee

+372 5624 4147

Raamatupidaja Kaili

KAILI KALVIK

Kirjanpitäjä

kaili@financeplus.ee

Raamatupidaja Pirke

PIRKE KALJULA

Avustaja

pirke@financeplus.ee

Raamatupidaja Annika

ANNIKA MÄNNIKSAAR

Kirjanpitäjä

annika@financeplus.ee

Raamatupidaja Helena

HELENA SAMMEL

Avustaja

helena@financeplus.ee